Logo Loading

ISITMA SİSTEMLERİ

ISITMA SİSTEMLERİ

ISITMA SİSTEMLERİ

Isıtıma Sistemi Nedir?

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte pek çok kişi bulunduğu ortamda hangi ısıtma sistemini kullanması gerektiğini düşünür. Kafeler, restoranlar, fabrikalar, ibadethaneler ve daha pek çok kapalı ve açık alanın ısıtılması kişiler için oldukça önemli bir mesele haline gelir. Firmamız açık ve kapalı alan ısıtmasında en teknolojik, yeni ve ekonomik ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Mekanınıza en uygun olan ısıtma ürün ya da ürünlerini uzman çalışanlarımızın desteğiyle seçebilir, ısıtma sistemleri alanında en kalıcı ve garanti çözümlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sıcak Hava Üreteçleri

Sıcak hava üreteçlerinin boyutları diğer ürünlere göre daha küçük olmakla birlikte u ürünlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Daha çok kafe veya mağaza gibi iç mekân ısıtmasında kullanılan bu ürünler oldukça çekici ve modern bir görünüme sahiptirler. Yatay ve dikey yönlü olarak hava çıkış yapan ürünler üç aşamalı fanları sayesinde kademeli bir ısıtma sağlarlar. Hafif ve enerji tasarruflu yapıları sayesinde ısıtma sistemine ihtiyaç duyan pek çok kişinin tercihleri arasında yer alırlar.

Seramik Isıtıcılar

Doğalgaz ve LPG ile çalışan ürünler otomatik ateşlemeli ve yüksek verimli ürünlerdir. Uzaktan kumandalı, kullanışlı ve uzun ömürlü bir yapıları vardır. Isınmaya ihtiyaç duyulan açık ya da kapalı alanlarda kullanıma uygun olan bu ürünler çok kısa sürede ortam sıcaklığını ideal seviyeye ulaştırırlar. Isı ayarlı güç kademesi sayesinde de enerji tasarrufu ve konfor sağlarlar. Pek çok işletme sahibinin ve bireysel tüketicinin en fazla tercih ettiği ürünler arasında yer alırlar.

Platin Isıtıcılar

Isındıkça saydam bir hale gelen camlarıyla kullanıldıkları alana ayrı bir hava katan platin ısıtıcılar istenilen yeri çok hızlı bir şekilde ısıtırlar. Ortamda yer alan ısıtıcıların istenirse hepsinin istenirse bir kısmının çalıştırılabilmesi sayesinde yakıt tasarrufu ve bölgesel ısınma konforu sunarlar. Rüzgâr akımına karşı güvenli olan bu sistemler üç farklı güç kademesine sahip yapılarıyla açık veya kapalı alanlarda pratik bir şekilde kullanılabilirler.

Borulu Radyant Isıtıcılar

Ağır işletme şartlarına dayanıklı olan bu ürünler paslanmaz çelik yapılarıyla ve çift kademeli çalışma prensipleriyle endüstriyel alanda sıkça tercih edilirler. Üfleme fanlarının sayesinde çok uzun alev boyuna sahiptirler. Bu sayede çok geniş veya yüksek tavanlı işletmelerde bile yüksek bir verim elde edilmesine yardımcı olurlar.

Firmamız, ısıtma sistemlerinde çok farklı özellikteki ürünleri profesyonel bir hizmetle sunar. Elektrikli ısıtıcılar, yerden ısıtma sistemleri ve daha pek çok özellikteki sistem siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini tam anlamıyla sağlamak için ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için tasarlanırlar. Bizimle iletişime geçerek en uygun ısıtma sistemini belirleyebilir, kolay ve zahmetsiz bir şekilde ortam ısıtmanızı sağlayabilirsiniz.

 

ÜRÜN / HİZMET ARAYIN