Logo Loading

ELEKTRİKLİ ISITICILAR

ELEKTRİKLİ ISITICILAR

ELEKTRİKLİ ISITICILAR

Elektrikli Isıtıcılar

Elektrikli ısıtıcılar, klasik ısıtma sistemlerine alternatif olarak üretilen ürünlerdir. Elektrikle çalışan bu ürünler istenen sıcaklığı ortama hızlı bir şekilde sağlarlar. Elektrikli ısıtıcıların en büyük avantajı neredeyse her mekân için uygun olmalarıdır. Isıtma sistemlerinde ısıtmanın kalitesi kadar ısıtıcının estetiği ve mekâna uyumlu olması büyük önem taşır. Elektrikli ısıtıcılar her iki durumu da başarılı bir şekilde sunan ürünlerdir.

Elektrikli Isıtıcı Ürün Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektrikli ısıtıcılar neredeyse her mekâna uygun olan ürünlerdir. Elektrikli ısıtıcıların sınıflandırılması genellikle kullanım şekillerine ve ısıtıcının kullanılacağı mekânın büyüklüğüne göre yapılır. Elektrikli ısıtıcı seçiminde, ısıtıcının kendi büyüklüğü dikkate alınmalıdır. Ancak bu büyüklükle beraber mekânın büyüklüğü de ısıtıcı seçiminde dikkat edilmesi gereken bir kıstastır. Bunun dışında mekânın yalıtım durumu da dikkate alınmalı, ısı kaybı olmaması adına en uygun olan ürün seçilmelidir. Firmamızla iletişime geçerek mekanınıza en uygun olan ürünlere ulaşabilir, çok sayıdaki elektrikli ısıtıcı alternatiflerinden ihtiyacınıza en iyi cevap verenini seçebilirsiniz.

Isıtma Kapasitesi Ve Gücüne Göre Her Mekâna Uygun Modeller

Elektrikli ısıtıcılar daha yoğun olarak kapalı mekanlarda tercih edilen ürünlerdir. Ancak cafe, restoran, bar gibi pek çok mekânın açık ya da yarı açık bölümlerinde de rahatlıkla kullanılabilirler. Kızılötesi ışınların desteğiyle çalışma sunan elektrikli ısıtıcılar kullanıldıkları alana kuvvetli bir ısı sağlarlar. Ayrıca elektrikli ısıtıcıların genel çalışma prensibi daha az enerji tüketir şekildedir. Otomatik ısı kontrolleri sayesinde ortamın sıcaklığına göre çalışma seviyesini kendileri belirlerler. Ortamın sıcaklığı yükseldiğinde ayarlanan dereceye düşen ısıtıcılar yine benzer şekilde ortamın sıcaklığı azaldığında ayarlanan seviyeye çıkarlar. Bu sayede fazladan bir enerji tüketimi olmaz ve aynı zamanda ortam sıcaklığı her daim istenilen sıcaklık seviyesinde tutulabilir.

Elektrikli Isıtıcıların Özellikleri

Elektrikli ısıtıcıların modelleri ısıtma derecelerine ve tasarımlarına göre değişiklik gösterir. Sizler işletmenizin özelliklerini temel alarak en uygun olan ürünü rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Ayaklı ya da kule tipi ısıtıcılar veya duvara monte edilen ısıtıcılar farklı tasarıma ve işleve sahip olan modellerdir. Elektrikli ısıtıcıların görünümleri de oldukça moderndir. Bu sayede kullanıldıkları alanın şıklığına uyum sağlarlar. Belirtilen sıcaklığa ulaşıldığında kendini kapatan sisteme sahip olmaları da fazladan enerji tüketiminin önüne geçen oldukça önemli bir özelliktir. Sıcaklık takibi, uzaktan kumada aparatı, LCD ekran özelliği gibi pek çok ilave özelliğe sahip olan elektrikli ısıtıcılar siz değerli müşterilerimize firmamızın güvencesiyle sunulmaktadır. İşletmeniz için en uygun olan ısıtma çözümlerine ulaşmak ve kaliteli bir hizmete sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

ÜRÜN / HİZMET ARAYIN