Logo Loading

CAFE ISITMA SİSTEMLERİ

CAFE ISITMA SİSTEMLERİ

CAFE ISITMA SİSTEMLERİ

Cafe ısıtma sistemleri sayesinde mekân ne kadar büyük olursa olsun istenilen sıcaklığı elde etmek mümkün olmaktadır. Havanın mevcut sıcaklığına göre yüksek veya düşük kademeli sıcaklıklarda çalışabilen ısıtma sistem ürünleri kişilere rahatsızlık vermeden istenen ısıtmayı sağlayabilmektedirler. Cafe ısıtma sistemlerinde sıcak hava üreticiler, seramik ısıtıcılar ya da radyant ısıtıcılar kullanılabilmektedir. Kullanılan cihazlarla en düşük güç seviyesinde bile oldukça konforlu bir ısınma elde edilir.

Cafe Estetiğini Bozmayan Ürünler

Cafe ısıtma sistemlerinde kullanılan ürünler oldukça şık tasarımlara sahiptirler. Sahip oldukları estetik tasarımlar sayesinde kullanılmadıkları mevsimlerde bile cafenin düzen ve görünümünü bozmazlar. Kablolar ve gerekli bağlantılar gizli bir şekilde yerleştirilir. Bu sayede cafe ısıtması hem güvenli hem de oldukça konforlu bir hal alır. Ayrıca uzaktan kumanda aparatları sayesinde bu sistemleri kullanmak son derece pratiktir. Böylelikle cafe içindeki müşteri talepleri hızlı bir şekilde yerine getirilebilir.

Konforlu ve Enerji Tasarruflu Sistemler

Teknoloji sektörü, insanların her türlü iklim şartlarında hayatlarına devam edebilmeleri için sürekli gelişmeler göstermektedir. Bu gelişmeler ısıtma sektöründe de büyük çaplı yenilikler sağlamıştır. Firmamız sizlere sunduğu cafe ısıtma sistemlerinde bu yenilik ve gelişmeleri büyük bir başarıyla harmanlamıştır. Cafenin açık ve kapalı alanlarında başarıyla kullanılabilen ısıtma sistemleri özellikle açık alanda gereksiz bir enerji sarfiyatının önüne geçen sistemlerdir. Seramik ısıtıcılar veya boru tipi radyant ısıtıcılarla sağlanan ısıtmalarda enerji tasarrufu oldukça yüksektir. Düşük yakıta karşılık oldukça yüksek ve konforlu bir verim elde edilmektedir.

Cafe Isıtma Sistemlerinde Kullanılan Ürünler  

Cafe ısıtma sistemlerinde tercih edilen ürünlerin başında seramik ısıtıcılar, boru tipi radyant ısıtıcılar ve sıcak hava üreteçleri gelir. Seramik ısıtıcılar sayesinde homojen bir ısınma elde etmek ve düşük bir yakıt tüketimi gerçekleştirmek mümkündür. Uzaktan kumanda aparatı ve kademeli güç özellikleri sayesinde konfor bakımından oldukça gelişmiş ürünlerdir. Bu ürünler cafenin açık bölümlerinde de kapalı bölümlerinde de rahatlıkla kullanılabilirler. Boru tipi radyant ısıtmada yanan gaz titanyum boruların içinden geçer. Bu ısıtıcılar çok daha geniş veya yüksek alanlarda kullanım için uygundurlar. Sıcak hava üreteçleriyse daha çok cafe kapalı alanlarında tercih edilen ısının fan sayesinde ortama iletildiği ürünlerdir. Sizler cafeniz içinde en ideal ısıtma sistemini arıyorsanız bizimle iletişime geçebilir, ürünlerimiz arasından işletmenize en uygun olanını gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Uygun fiyat, montaj ve ödeme şartları sayesinde en kaliteli sisteme en avantajlı yollardan ulaşmış olursunuz.

 

ÜRÜN / HİZMET ARAYIN