Logo Loading

Hakkımızda

MEGA ISITMA SİSTEMLERİ

Hakkımızda

Firmamız 2001 yılında kurulmuş olup 2006 yılında oluşan “KÜRESEL ISINMA” sorunu sebebiyle birçok ülkede kullanıma giren MİSTİNG SİSTEM faaliyet alanında hizmet vermeye başlamıştır.2006 yılından bu zamana dek bir çok önemli projeye imzamızı atmış olmaktan mutluluk duymaktayız. Projelerimiz basında da büyük bir etki yaratmış olup basın tarafından da takip edilmektedir.

Doğa biz canlılar için çok önemli bir unsurdur. Teknoloji ilerledikçe doğa kullanımı azalmakta ve doğa bizler için yararlılığını yitirmektedir. Ayrıca teknoloji ürünü serinletme ve soğutma sistemleri insan sağlığına da ciddi derecede zararlar verebilmektedir. Biz bunun farkındayız ve çalışmalarımızı bu yönde devam ettirmekteyiz.

İnsan sağlığı ve doğa ayrılmaz bir bütündür. Unutmamalıyız ki doğa olmazsa insan sağlığı da olmaz, sağlığımızı korumamıza yardımcı olan her şey doğadan karşılanmaktadır ve yaşamımızı doğa sayesinde devam ettirebilmekteyiz. Bu sebeplerden dolayı insan sağlığına kesinlikle zararı olmayan bir serinletme ve soğutma yöntemini kullanmaktayız. Bu yöntem insan sağlığında herhangi bir problem yaratmadığı gibi doğayı taklit ederek doğada oluşabilmesi muhtemel zararları da önlemektedir. Kullanmakta olduğumuz sistemlerde kesinlikle doğaya zarar verebilecek gaz yada benzeri bir madde bulunmamaktadır.

Sistemlerimiz su ile çalışıp yüksek basınçlı su pompası vasıtasıyla su nikron büyüklüğünde tanecikler halinde (buhar yelpazesi gibi) havaya karışmaktadır, havaya bu şekilde karışan su ne insan vücudu üzerinde ıslaklık yada nem nede doğaya zarar verecek bir element içerir. Havada nikron halinde bulunan su homojen olarak (eşit miktarda) ortama yayıldığı ortamdaki sıcaklığı düşürmekte doğal nem sağlamaktadır, ayrıca ortam içerisinde ve yakınında bulunan bitki ve bitki örtüsü için doğal bir ortam oluşturmaktadır.

Başarının Sırrı !

Başarının sırrı çok çalışmak ile değil yüksek müşteri memnuniyeti ve güvenilir ticaret anlayışıdır.

Bizler İçin Neler Söylediler ?

Yorumların referans bilgisini bizden talep edebilirsiniz.

2019 yılının kışında Mega Isıtmayla tanıştık kendileriyle çalışma kararını almamda ki en öncelikli neden gerçekten müthiş bir ekibe ve çözüm odaklı yaklaşmalarına bağlıyorum

Nalan Karahan

İşletme Sahibi

Beyoğlunda 450 m2 alanda bir cafe işletmemiz bulunmakta daha önceleri bir çok ısı sistemleri firmasıyla çalıştık ama ne yazık ki istediğimiz verimi elde edememiştik. Mega ısıtma sayesinde mekanımızın içerisinde istediğimiz hava şartlarına sahip olabiliyoruz.

Burak Çİçek

Cafe Sahibi

İnternette derin araştırmalar yapmama gerek kalmadan hızlıca çözüm üretebilen bir firma olduğunu düşündüm ve hemen kendilerini aradım sağolsunlar hem ürün hem keşif ve kurulumda çok çok yardımcı oldular.

Pamuk Cafe

Kurucu

12 adet restoranı bulunan bir zincir markayız. İşletmelerimizde yaşadığımız ısıtma problemlerine kendimiz çözüm bulamayınca bir profesyonelden hizmet almaya karar verdik ve Mega Isıtma ile tanıştık. Keşif ve bilgilendirmeden sonra kurulum yapıldı ve 2 yıldır hiç bir şubemizde sorun yaşamamktayız.

Murat Elmas

Genel Müdür

ÜRÜN / HİZMET ARAYIN